Zestawy do whisky Froster

Akcesoria do whisky w eleganckim etui

Wszystko, czego potrzebujesz do whisky

Każdy wielbiciel whisky wie, że picie tego wyjątkowego trunku wymaga należytej oprawy: eleganckich szklanek, czegoś, co obniży temperaturę napoju i kilku innych gadżetów. Zestawy do whisky Froster zapewniają to wszystko. To połączenie elegancji i funkcjonalności - ucieszą konesera i będą mu służyć latami.

Zestawy do whisky Froster to doskonała oprawa do picia whisky w każdych warunkach – czy to w domu, czy w podróży.

Gitarowy Zestaw do Whisky Froster Who Cares
Zestaw Miłośnika Whisky Froster

Eleganckie etui, które chroni zawartość

Każdy element zestawu ma w swoje miejsce w usztywnianym etui, dzięki czemu jest dobrze chroniony przed potłuczeniem lub innymi uszkodzeniami, a także świetnie prezentuje się po otwarciu futerału. Dzięki niemu bez problemu weźmiesz zestaw na wyjazd i w ten sposób zapewnisz odpowiednią oprawę do wypicia whisky. Nawet będąc poza domem można dzielić z kimś przyjemność spożywania schłodzonej whisky.

Zestawy do whisky na każdy nastrój

Eleganckie szklanki to obowiązkowy element każdego zestawu do whisky. Wśród nich znajdziesz zarówno klasyczne, solidne szklanki bez nadruku, jak i wersje z nadrukiem.

Szklanki posiadają trzy poziomy napełnienia, dzięki którym spojrzymy na rzeczywistość z humorem i bez słów wyrazimy to, jaki mieliśmy dziś dzień.

Nadruk na szklankach potwierdza prostą prawdę: bez względu na to, jaki masz nastrój, zawsze dobrze jest się napić whisky.

Etui na whisky ze szklankami Froster Who cares
Zestaw Miłośnika Whisky Froster

Prezent dla miłośnika whisky

  • - Dla mężczyzny, którego trudno zaskoczyć – szczególnie, jeśli wydaje się, że widział już wszystkie gadżety związane z whisky;
  • - Dla chłopaka, męża, taty, brata i innych mężczyzn w Twoim życiu – niech wiedzą, że dbasz o ich dobre samopoczucie;
  • - Na ślub, wieczór kawalerski i panieński – dzięki niemu dwoje miłośników whisky będzie mogło przetrwać gorsze chwile a także w odpowiednich warunkach świętować te najlepsze;
  • - Na parapetówkę - bo dodatkowe szkło jest zawsze mile widziane;
  • - Na urodziny - każdy mężczyzna, który dojrzał do picia whisky, ucieszy się z tak praktycznego prezentu;
  • - Na wyjazd lub randkę w plenerze – jeśli druga osoba lubi whisky, obok takiego gestu nie przejdzie obojętnie.

Poznaj zestawy do whisky Froster

Etui na whisky ze szklankami Froster

Etui na whisky ze szklankami Froster to zestaw do picia whisky, który zabierzesz ze sobą wszędzie.

W środku znajdziesz dwie szklanki z poziomami napełnienia oraz miejsce na butelkę whisky.

Etui na whisky ze szklankami Froster Who cares
Gitarowy Zestaw do Whisky Froster

Gitarowy Zestaw do Whisky Froster

Komplet akcesoriów do whisky zapakowanych w gitarowe etui. W zestawie znajdziesz: dwie solidne szklanki do whisky, matową, czarną piersiówkę, dwie szklane podkładki pod szklanki, szczypce do lodu oraz cztery pociski chłodzące, które – po wyjęciu z zamrażalnika – pomogą utrzymać niską temperaturę trunku nie zmieniając jego smaku.

Zestaw Miłośnika Whisky

Ponieważ dobrymi chwilami warto się dzielić, zestaw tworzą dwie szklanki - abyś zawsze mógł rozkoszować się whisky w dobrym towarzystwie. W zestawie znajdziesz też kamienne kostki wykonane ze steatytu, które schłodzą whisky, jednocześnie nie zmieniając jej smaku. Dla wygody kostki wkładamy do zamrażalnika opakowane w dołączony do zestawu woreczek.

Zestaw Miłośnika Whisky Froster - Who cares
Szklanka do whisky Who cares

Szklanka do whisky Who cares

Szklanka do whisky idealna na każdy nastrój. Szklanka ma zaznaczone trzy poziomy napełnienia, które pomogą Ci wyrazić swój poziom zadowolenia w danym dniu:

  • Poziom 1 – Good day ("Udany dzień"): To był dobry dzień - trzeba to uczcić!
  • Poziom 2 – Bad day ("Zły dzień"): To był zły dzień - trzeba się napić.
  • Poziom 3 – Who cares ("Kto by się przejmował"): Nieważne, jakie było pytanie;, Who cares to odpowiedź :)

Szklanka do whisky Valentine's Day

Kiedy uczuć towarzyszących walentynkom nie da się wyrazić słowami, sięgnij po tę szklankę! Ma ona trzy poziomy napełnienia, a najwyższy zarezerwowany jest na ten jeden, wyjątkowy dzień, który dla niektórych na trzeźwo jest nie do przyjęcia ;)

Jeśli żadne słowo nie jest w stanie opisać emocji, jakimi darzysz Walentynki, napełnij szklankę do poziomu "Valentine's Day" i pozwól nadrukowi przemówić za siebie. A jeśli chcesz, możesz mieć Walentynki przez cały rok!

Szklanka do whisky Valentine's Day
Handlosfera.pl