Zegary ścienne Froster

Zegary ścienne

Zegary ścienne Froster nawiązują do różnych osobowości, zainteresowań czy ważnych chwil w życiu i pomagają spojrzeć na nie z uśmiechem. Ich tarcze chronione są przez prawdziwe szkło, a wygląd wpasuje się w różne pomieszczenia, bez względu na wiek ich właścicieli. Większość z nich posiada też cichy, płynny i nietykający mechanizm.

Zegar Seksu - cichy mechanizm
Zegar cofający czas

Zegary cofające czas

W kolekcji znajdują się także zegary, które pozornie odmierzają czas do tyłu.

Zegary z mechanizmem wstecznym wyglądają jak standardowe zegary ścienne, ale ich wskazówki poruszają się w odwrotnym kierunku. Choć nietypowe, wciąż są funkcjonale i bez problemu można z nich odczytać aktualną godzinę.

Zegar dla spóźnialskich

Zegar, który świetnie nadaje się zarówno dla spóźnialskich, jak i dla osób, które wcale nie chcą się stresować czasem. Rozsypane cyfry i tak nie pozwolą ci na sprawdzenie, która dokładnie jest godzina, a zabawny napis przypomni, że i tak jest się już jest spóźnionym. Nieważne!

Zrelaksuj się i nie przejmuj napiętym grafikiem. Nie każdy musi być punktualny. :)

Zegar dla spóźnialskich - cichy mechanizm
Zegar Prędkościomierz - cichy mechanizm

Zegar Prędkościomierz

Zegar z tarczą wyglądającą jak klasyczny licznik samochodowy. Zegar Prędkościomierz to jeden z tych zegarów, obok których trudno przejść obojętnie, szczególnie komuś, kto kocha auta.

Tarcza zegara wiernie naśladuje licznik auta z minionej epoki, jednak gadżet powinien spodobać się wszystkim fanom motoryzacji i klasyków, bez względu na ich wiek. Zegar posiada też nadrukowany licznik kilometrów, który już zawsze będzie miał niewielki przebieg. ;)

Zegar Geniusza

Zegar z zagadkami zamiast godzin, który odmierza czas do tyłu. Godziny na jego tarczy zostały zastąpione równaniami i zagadkami, więc z każdą sekundą staniesz się nie tylko młodszy, ale i mądrzejszy. Dodatkowo zegar odlicza czas do tyłu, dlatego prawidłowe odczytanie aktualnej godziny to łatwe zadanie tylko dla ludzi z głową na karku!

Powieś Zegar Geniusza na ścianie i ćwicz umysł o każdej porze albo wręcz go komuś mądremu - niech poczuje się doceniony za swój intelekt.

Zegar Geniusza
Zegary Ścienne Froster

Poznaj wszystkie zegary ścienne

Wśród zegarów ściennych Froster znadziesz też wiele innych modeli zegarów, także w różnych wersjach językowych. Co więcej - wciąż powstają kolejne wzory, a wśród nich może znaleźć się zegar z tarczą wykonaną według Twojego pomysłu lub w Twoim języku.

Handlosfera.pl