Zegarki na rękę Froster

Zegarek na rękę z działaniami matematycznymi do rozwiązania.

Zegarek na rękę Matematyka

Zegarek Matematyka na rękę spodoba się matematykom, informatykom i każdemu, kto uważa się za umysł ścisły. Dzięki niemu poczują się docenieni za swój intelekt! Na tarczy zegarka zamiast zwykłych godzin umieszczono działania matematyczne, w których można się sprawdzić. Nikt nie będzie miał wątpliwości, że jego właścicielem jest ktoś z głową na karku.

Zegarek na rękę Matematyka
Zegarek na rękę Prędkościomierz
Zegarek z tarczą wyglądającą jak klasyczny licznik samochodowy

Zegarek na rękę Prędkościomierz

Zegarek na rękę Prędkościomierz to męski zegarek, którego tarcza nawiązuje do wyglądu liczników kultowych samochodów z przełomu lat 80-tych i 90-tych. Tarcza zegarka wiernie naśladuje licznik samochodowy i niezawodnie przyciąga uwagę swoim wyglądem. Jeśli więc znasz kogoś, kto lubi wyróżniać się z tłumu, a pomruk silnika jest tym, co mu w duszy gra, to właśnie znalazłeś motoryzacyjny gadżet dla niego.

Zegarek na rękę z wyluzowanym hasłem

Zegarek na rękę dla spóźnialskich

Niektórzy, bardziej niż inni, gubią się w czasie, przez co nigdy nie mogą trafić w ustalone miejsce o umówionej porze. Co możemy zrobić, jeśli znamy kogoś takiego? Wyluzować. I dać mu zegarek na rękę dla spóźnialskich.

Zegarek dla spóźnialskich na rękę nadaje się zarówno na zabawny upominek dla pracownika, którego wiecznie goni deadline, jak i dla naszej zakręconej, zapominającej o wszystkim koleżanki. Może być też miłym żartem od pomysłowego rodzica dla wiecznie spóźniającego się do domu nastolatka.

Zegarek na rękę dla spóźnialskich
Handlosfera.pl