Zegar z ramkami na zdjęcia Impressions Clock

Zegar z zestawem ramek na zdjęcia do samodzielnego zamontowania

Utrwal swoje wspomnienia

Ponoć szczęśliwi czasu nie liczą - muszą za to od czasu do czasu spoglądać na zegarek. Jednak nawet podczas tak prozaicznej czynności można przypominać sobie najszczęśliwsze chwile.

Najlepszych wspomnień nie chowaj wyłącznie w tradycyjnych albumach czy pamięci swojego telefonu! Zegar z ramkami na zdjęcia Impressions Clock pozwoli Ci w niebanalny sposób wydobyć je na światło dzienne. Dzięki niemu ważne momenty już nigdy nie umkną Twojej pamięci!

Zegar z ramkami na zdjęcia - Impressions Clock
Zegar z ramkami na zdjęcia - Impressions Clock

Oryginalny prezent na ślub

Jaka wyglądałaby historia Waszej miłości opowiedziana w dwunastu kadrach? Wybierz najpiękniejsze zdjęcia, które wywołają najcieplejsze uczucia i pokaż ją innym!

Zegar z ramkami na zdjęcia możesz podarować ukochanej osobie na Walentynki lub rocznicę. Dzięki niemu przywołasz miłe wspomnienia za każdym razem, gdy sprawdzisz godzinę.

To również piękny prezent dla pary, szczególnie polecany jako prezent ślubny.

Pierwszy rok życia dziecka

12 pierwszych miesięcy to czas największych zmian w życiu dziecka. Dziecko rośnie z każdym dniem, a każdą zmianę utrwala się na dużej ilości zdjęć. Impressions Clock pozwoli pięknie je zaprezentować – każdy miesiąc życia to jedno zdjęcie i godzina na zegarze.

Ten dekoracyjny zegarek to prawdziwy must-have dla świeżo upieczonych rodziców. Zachwyci i poruszy zarówno domowników, jak i ich gości.

Zegar z ramkami na zdjęcia - Impressions Clock
Zegar z ramkami na zdjęcia - Impressions Clock

Rodzinne wspomnienia

Zegar z ramkami na zdjęcia Impressions Clock to uniwersalny prezent na wiele okazji, ponieważ każdy posiada wspomnienia, które warto wydobyć na światło dzienne. To pamiątka stworzona po to, by dać ją komuś, z kim dzielimy się wspomnieniami – nie tylko partnerowi czy przyjacielowi. Zegar będzie doskonałym prezentem dla babci, dziadka czy rodziców, którzy (niezależnie od wieku dziecka) zawsze chętnie wracają do najlepszych rodzinnych wspomnień.

Handlosfera.pl