Zaskakujący kubeczek - Kotek i Piesek

Kubek ze zwierzątkiem, który zmienia wygląd po zalaniu wrzątkiem

Ukryta wiadomość

Zaskakujące Kubeczki - Kotek i Piesek przedstawiają niewinne i urocze zwierzaki, które - tak jak ludzie - potrzebują trochę ciepła, by pokazać innym swoje prawdziwe oblicze. Wystarczy zalać je gorącą wodą, by naszym oczom ukazała się ukryta wiadomość, która zmiękczy każde serducho.

Zaskakujący kubeczek - Piesek
Zaskakujący kubeczek - Kotek

Nie trzeba specjalnej okazji

Czasem najbardziej niepozorne rzeczy stają się najlepszą niespodzianką. Zaskakujący kubeczek to właśnie taki prezent - wzbudza ciekawość i kryje tajemnicę. To świetny prezent na urodziny, rocznicę lub Walentynki. Jest na tyle oryginalny i zaskakujący, że powiedzenie “kocham Cię” staje się okazją samą w sobie. To również idealny prezent dla miłośników psów i kotów.

Oryginalny sposób na poprawę humoru

Kubeczek pełen gorącego napoju przekona Twoją drugą połówkę, że niezależnie od wszystkiego, dla Ciebie zawsze jest perfekcyjna. Nawet jeśli uważasz, że nie warto świętować Walentynek, rocznic, czy Dnia Kobiet, na pewno jest ktoś, komu chcesz powiedzieć, jak wyjątkową jest osobą. Zaskakujący Kubeczek Ci w tym pomoże!

Ten gadżet to najlepszy sposób, żeby poprawić komuś nastrój po ciężkim dniu. To idealny prezent dla kogoś, komu chcesz pokazać, że bardzo go kochasz.

Zaskakujący kubeczek - Piesek
Zaskakujący Kubeczek - Kotek

Jak to działa

Dzięki specjalnej termoczułej farbie wygląd Zaskakującego Kubeczka zmienia się po nalaniu do niego gorącego napoju. Rozgrzewając się czarna farba stopniowo znika, odsłaniając to, co dotychczas było niewidoczne. Jeśli chcesz zrobić komuś niespodziankę, potrzebujesz jedynie wlać do niego wrzątku.

Aby kubek wyglądał tak, jak przed zalaniem, wystarczy poczekać aż jego zawartość wystygnie lub napełnić go zimnym płynem.


Handlosfera.pl