Sexy fartuszki

Fartuchy kuchenne z nadrukiem seksownego ciała

Śmieszny fartuch dla niej i dla niego

Sexy fartuszek to zabawny fartuszek kuchenny z nadrukiem seksownej kobiecej figury lub męskiego ciała i kultowym hasłem - I' sexy and I know it. Jest też bardzo praktyczny - wykonany z mocnego, wodoodpornego materiału, który dobrze chroni ubrania.

Sexy Fartuszek Dla Niej
Sexy Fartuszek Dla Niego

Najszybszy sposób na idealną figurę

Jeśli szukasz sposobu, jak wyrzeźbić piękną sylwetkę szybko i bez wysiłku, Sexy fartuszek jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. ;) Dzięki temu gadżetowi kulinarne umiejętności schodzą na drugi plan. Jeśli włożysz go na siebie, Twoja druga połówka na pewno ochoczo pomoże Ci w kuchennych obowiązkach, nawet gdy do tej pory nie działały na nią zwykłe prośby.

Zapomnij o plamach

Fartuszek nie przepuszcza płynów i gwarantuje, że ubranie pod spodem pozostanie czyste. Dzięki mocnemu materiałowi, z którego go wykonano, możesz zapomnieć o plamach - albo w ogóle o ubraniach, jeśli wolisz. ;) )

Sexy Fartuszek Dla Niego
Sexy Fartuszek Dla Niego

Na jakie okazje?

Sexy fartuszek to prezent dla osoby z poczuciem humoru, której nie brakuje pewności siebie - idealny dla żony, dziewczyny, przyjaciółki czy siostry, a także męża, chłopaka czy kumpla. W szczególności sprawdzi się na wieczór panieński, kawalerski i Walentynki. Możesz podarować go zarówno na urodziny, jak i rocznice - jednak, oczywiście, należy potraktować go z przymrużeniem oka.

Handlosfera.pl