Ręczniki plażowe

Ręczniki z nadrukiem w oryginalnych kształtach

Nie tylko na plażę

Ręcznik w oryginalnym kształcie to gadżet godny pozazdroszczenia, na którym możesz usiąść, poleżeć, a nawet się nim owinąć.

Ręczniki plażowe Froster sprawdzą się na plaży, na basenie, na pikniku oraz w domu. To także ciekawa propozycja dla każdego, kto chce mieć ręcznik z nadrukiem o wyrazistym wzorze i niespotykanym kształcie.

Ręcznik w kształcie gitary
Ręcznik w kształcie butelki
Ręcznik w kształcie butelki whisky.

Ręcznik Butelka

Kiedy stajesz przed wyborem: mała whisky czy duża, to którą wybierasz? My, oczywiście, rekomendujemy dużą – najlepiej taką prawie dwumetrowej wysokości.

Ręcznik Butelka to produkt nie tylko dla miłośników whisky, ale również dla każdego, kto chce mieć ręcznik o wyrazistym wzorze i niespotykanym kształcie. I choć tej butelki niestety nie opróżnisz, to z pewnością dzięki niej wyróżnisz się na tle innych plażowiczów.

Ręcznik plażowy w kształcie gitary elektrycznej.

Ręcznik Gitara

Wielka gitara elektryczna leżąca na plaży lub przy hotelowym basenie to widok niecodzienny. Jeśli więc lubisz budzić ciekawość lub prowokować ludzi do rozmowy, to ten gitarowy prezent jest w sam raz dla ciebie. I choć solówki na tym przerośniętym instrumencie nie zagrasz, to z pewnością pozytywnie zwrócisz na siebie uwagę.

Ręcznik w kształcie gitary na plaży
Ręcznik plażowy z wzorem dywanu
Ręcznik z nadrukiem ponadczasowego dywanu

Ręcznik Dywan Plażowy

Jeśli masz dość wszechobecnych modnych wzorów, sięgnij po klasykę z dużym przymrużeniem oka – Ręcznik Dywan Plażowy. Model tylko dla ludzi z poczuciem humoru, dzięki któremu wyróżnisz się i będziesz mieć najbardziej kultowy ręcznik plażowy w promieniu kilku kilometrów. Praktyczny wzór, na którym piasek nie dziwi i nie przeszkadza.

Handlosfera.pl