Poduszka Gigantyczny Donut i Poduszka Gigantyczny Herbatnik

Okrągła poduszka w kształcie wielkiego donuta

Poduszka Gigantyczny Donut

Nie jesteś w stanie oprzeć się żadnym słodyczom? Donut worry! Z tą słodkością nie będzie inaczej! Na szczęście tym razem nie musisz martwić się o żadne kalorie! Nasz donut w postaci poduszki jest niejadalny (radzimy uwierzyć na słowo), ma jednak tak apetyczny wygląd, że można przy nim tylko słodko śnić. Poza tym może służyć też jako siedzisko lub wygodny podnóżek.

Poduszka gigantyczny Donut
Poduszka gigantyczny Donut

Prezent dla wielbicieli słodkości

Poduszka Donut jest podarunkiem dla kobiet, które są równie słodkie jak on sam. To idealny prezent dla miłośniczek oryginalnych dodatków do wnętrz, wielbicielek deserów czy mistrzyń domowych wypieków. To także upominek z przymrużeniem oka dla miłośniczki fitnessu i zdrowego trybu życia - gwarantujemy, że to jedyny donut, którego widok wywoła jej szczery uśmiech. Poduszka Donut może być też prezentem dla dziecka. Sprawdzi się i w domu, i w podróży - nadaje się do przytulania i w każdej sytuacji wywoła miłe skojarzenia.

Poduszka w kształcie wielkiego herbatnika

Poduszka Gigantyczny Herbatnik

Może ciasteczko do herbaty? Poduszka Gigantyczny Herbatnik pomoże Ci odprężyć się po ciężkim dniu lepiej niż inne słodkości. Jest wygodna, zabawna i subtelnie dodaje uroku każdemu zakątkowi. Może służyć jako poduszka pod plecy, podkładka pod książkę, oryginalna dekoracja czy fantastyczny prezent!

Poduszka Gigantyczny Herbatnik
Poduszka Gigantyczny Herbatnik

Prezent o apetycznym wyglądzie

Poduszka Gigantyczny Herbatnik idealnie nadaje się na podarunek dla łasucha oraz jako prezent dla koleżanki dbającej o linię. Świetnie też sprawdzi się jako upominek na parapetówkę czy dodatek dla osoby, która marzy o wprowadzeniu drobnych zmian w swoim domu. Poduszka Gigantyczny Herbatnik wywoła uśmiech na twarzy dzieci i dorosłych. Ten gadżet jest uniwersalny i praktyczny, a także stanowi uroczą dekorację.

Handlosfera.pl