Nietopniejące kieliszki lodowe

Kieliszki z wypełnieniem, które chłodzi alkohol

Zestaw 4 innowacyjnych kieliszków

Jeśli zgodzisz się ze stwierdzeniem, że dobra wódka to zimna wódka, Nietopniejące kieliszki lodowe to gadżet właśnie dla Ciebie. Dzięki specjalnemu wypełnieniu kieliszki pomagają utrzymać alkohol w niskiej temperaturze – wystarczy je zamrozić przed imprezą. Nietopniejące kieliszki lodowe są bardzo wygodne i wytrzymałe, a dodatkowo występują w dwóch wersjach: wielokolorowej i neutralnej – transparentnej.

Nietopniejące kieliszki lodowe - kolorowe
Nietopniejące kieliszki lodowe

Jak to działa

Ice Shots są wykonane ze szkła akrylowego. Pomiędzy jego ściankami znajduje się specjalne wypełnienie, które utrzymuje niską temperaturę po zamrożeniu. Wystarczy odwrócić kieliszki do góry nogami, włożyć je do zamrażarki i poczekać, aż zamarzną, aby podczas imprezy cieszyć się zimnym absyntem, wódką, rumem, tequilą lub likierem.

Dla osób lubiących mocne trunki

Te oryginalne kieliszki do wódki zostały stworzone z myślą o osobach lubiących mocne trunki, dlatego polecamy je szczególnie jako prezent dla mężczyzn. Będą dobrym pomysłem na prezent dla najlepszego kumpla, taty, syna lub brata. Sprawdzą się zarówno jako praktyczny prezent dla chłopaka, jak i dla męża, który ma wszystko.

Nietopniejące kieliszki lodowe
Nietopniejące kieliszki lodowe - kolorowe

Polecane okazje

Nietopniejące kieliszki lodowe są idealnymi towarzyszami imprez, a także świetnym prezentem na wieczór panieński lub kawalerski, czy na parapetówkę. To miły prezent nie tylko dla miłośnika wódki, ale także dla każdego, kto lubi urządzać imprezy i ceni sobie oryginalność. Polecamy je na prezent z okazji Dnia Mężczyzny i urodzin.

Handlosfera.pl