Kubki Granaty

Oryginalny kubek w kształcie granatu

Kubek wzbudzający respekt

Mocna kawa czy herbata nie zawsze wystarczą. Gdy dzień zaczyna przypominać pole walki, potrzebna jest jeszcze solidna dawka pewności siebie, a także gadżet, który podkreśli wyjątkowość jego właściciela!

Kubek Granat to obowiązkowy atrybut osób konkretnych i mających własne zdanie. Picie z takiego kubka dodaje energii i wzbudza respekt. Nikt przecież nie zaczepi człowieka z granatem w ręku tylko po to, żeby zawracać mu głowę czymś mało ważnym. ;)

W kolekcji znajduje się także kieliszek w kształcie granatu, idealny na alkohol lub espresso.

Kubek granat
Gigantyczny kubek granat

Prezent dla wystrzałowych ludzi

Kubek Granat to świetny prezent dla wszystkich wystrzałowych ludzi albo tych, którzy trzymają władzę: to dobry pomysł na prezent dla najlepszego kumpla, taty, syna czy brata. Sprawdzi się też jako nietuzinkowy prezent dla chłopaka albo dla męża, który ma już wszystko.

Nie tylko dla fanów militariów

Kubek sprawdzi się jako dowcipny prezent dla szefa (chodząc z granatem po biurze na pewno zyska podwójny szacunek) czy nauczyciela. Spodoba się także wszystkim fanom tematyki wojennej lub gier militarnych. To pomysłowy prezent dla osób, które cenią sobie oryginalność.

Kubek granat
Poznaj Kubki Granaty
Kubek granat

Kubek Granat 450 ml

Kubek w kształcie granatu o pojemności 450 ml. Niezależnie od tego, czy znajduje się w nim napar ziołowy czy mocna kawa, Kubek Granat zawsze wzbudza respekt otoczenia.

Gigantyczny Kubek Granat

Ten wystrzałowy gadżet zmieści nie tylko herbatę, ale i piwo z pianką, dlatego stanie się idealnym kubkiem na spotkania ze znajomymi.

Dzięki dołączonym zawieszkom na różne okazje, prezent nabierze jeszcze bardziej osobistego charakteru.

Gigantyczny kubek granat
Kubek granat

Grenade Shot

Oryginalny kieliszek w kształcie granatu, idealny na alkohol.

Wygląda świetnie, gdy używany jest jako kieliszek do wódki, ale nadaje się też do picia espresso. Grenade Sho - Kieliszek Granat ma rozmiar idealny na małą kawę.

Handlosfera.pl