Kubek Szachisty

Stylowy kubek z uchwytem w kształcie figury szachowej

Król i królowa

Kubek Szachisty to stylowy kubek z unikalnym uchwytem w kształcie najpotężniejszych figur szachowych – króla i królowej, zapakowany w czarne pudełko prezentowe. Ten szachowy gadżet spodoba się każdemu miłośnikowi szachów i strategicznego myślenia. To także oryginalny sposób na powiedzenie komuś, że cenimy go za jego intelekt, konsekwencję w dążeniu do celu lub umiejętności przywódcze.

Kubek szachisty król
Kubek szachisty król

Siła umysłu

Siła to nie tylko mięśnie. Sztuką jest pokonanie przeciwnika intelektem, a nie pięścią. Wiedzą o tym nie tylko szachiści, ale także szefowie i przedsiębiorcy. To oni idą przez życie, tworząc i realizując strategie, które są podstawą ich sukcesu. Kubek Szachisty został stworzony z myślą właśnie o takich osobach.

Najpotężniejsze figury szachowe

Król i królowa to figury odgrywające kluczową rolę w szachach. Uchwyty w ich kształce są również charakterystyczną cechą Kubka Szachisty. Kubek wyróżnia się również pojemnością, która jest większa niż pojemność oferowana przez kubki o standardowych rozmiarach. Dzięki niej osoby, które otrzymają ją w prezencie, podczas każdej przerwy na kawę i herbatę będą mogły oddać się długiej kontemplacji nad szachami, strategiami biznesowymi i planami. :)

Kubek szachisty królowa
Kubek szachisty król

Nie tylko dla szachistów

Kubek Szachisty to wspaniały prezent dla miłośników szachów, bystrych ludzi, strategów biznesowych i liderów, których cenimy. Wszyscy znamy ludzi, którzy są tak silni jak królowa w szachach. Dzięki temu prezentowi możesz docenić genialną żonę, męża, mamę, tatę czy dziadka, ale także szefa i szefową. Z kolei zestaw dwóch kubków będzie oryginalnym prezentem dla wyjątkowej pary, m.in. na parapetówkę lub ślub.

Poznaj Kubki Szachisty

Kubek szachisty królowa

Kubek Szachisty - Królowa

Kubek szachisty król

Kubek Szachisty - Król

Handlosfera.pl