Kubek Muzyka

Kubek z muzycznym wzorem

Uchwyt w kształcie instrumentu muzycznego

Kubek i instrument muzyczny lub nuty to popularne połączenie, ale nie wszystkie mają rzeźbiony uchwyt, który wygląda jak prawdziwa gitara elektryczna lub klucz wiolinowy. Jeśli szukasz unikalnego prezentu dla kogoś, kogo mało co pobudza tak mocno jak miłość do muzyki, ten kubek to doskonałe rozwiązanie.

Dzięki niemu każdy może przy porannej kawie poczuć się jak gwiazda lub światowej klasy muzyk.

Kubek Muzyka - Gitara Elektryczna
Kubek Muzyka - Gitara Elektryczna

Muzyczny prezent w pudełku prezentowym

Kubek Muzyka w czarnym pudełku prezentowym to doskonały prezent dla profesjonalnych gitarzystów, tych, którzy dopiero zamierzają nimi zostać, oraz dla wszystkich melomanów.

Jeśli chcemy, aby taka osoba poczuła się wyjątkowo, podarujmy jej kubek z oryginalnym muzycznym uchem. W ten sposób możemy pokazać, jak bardzo lubimy słuchać, gdy gra na ulubionym instrumencie.

Nie tylko dla gitarzystów

Kubek Muzyczny to także doskonały prezent urodzinowy dla wszystkich fanów muzyki, bez względu na to, czy wiąże się to z wykonywaną pracą, czy hobby. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla nauczyciela muzyki lub producenta muzycznego – kubek przyda się podczas przerw na herbatę lub kawę w pracy.

Oprócz muzyków ten gadżet może stać się miłą niespodzianką dla znajomego, który kocha heavy metal lub taty, który lubi muzykę klasyczną.

Kubek Muzyka - Klucz wiolinowy
Handlosfera.pl