Kocyko-szlafrok

Gadżet dla ciepłolubnych osób w każdym wieku

Miękki i ciepły kocyk z rękawami

Co można robić w długie, mroźne wieczory? Opcji jest kilka, ale czasem najprzyjemniej jest zaszyć się w domu z kubkiem gorącej herbaty, najnowszym sezonem ulubionego serialu i przykryć się kocem. Kocyko-szlafrok dla Pary to duży, ciepły koc z rękawami, który bez problemu Cię okryje, jednocześnie zapewniając swobodę ruchu rąk.

Koc z rękawami dla pary czerwony
Koc z rękawami miętowy

Wygodny i przytulny

Kocyko-szlafrok to połączenie ciepłego koca z miękkim szlafrokiem, które sprawi, że nie zechcesz ruszyć się z kanapy przez cały wieczór! Jest na tyle duży, by otulić ciało i stopy, a jego szerokie rękawy grzeją ręce i pozwalają wykonywać ulubione czynności. Pojemna kieszeń na brzuchu zmieści pilot do telewizora i kilka innych przydatnych podczas wypoczynku drobiazgów.

Przydatny w wielu sytuacjach

Produkt został wykonany z grubego polaru, który doskonale sprawdza się w chłodne jesienne dni oraz długie zimowe wieczory. Jest wystarczająco duży i bardzo przydatny w wielu różnych sytuacjach, szczególnie w domu: podczas grania na konsoli, czytania lub oglądania waszego ulubionego serialu. Ten gadżet ogrzeje ciało, również podczas odpoczynku na świeżym powietrzu - np. w trakcie oglądania spadających gwiazd, a także podczas długich podróży czy na kempingu.

Koc z rękawami fuksja
Koc z rękawami dla pary czekoladowy

Prezent dla ukochanej osoby

Kocyko-szlafrok to nietuzinkowy pomysł na prezent na Walentynki albo rocznicę, bo podkreśla troskę o drugą osobę. Będzie także wybawieniem dla osób cierpiących na przeziębienie lub grypę. Idealny prezent dla domatora lub kogoś, kto lubi ciepło.

Poznaj Kocyko-szlafroki

Kocyko-szlafrok

Kocyk z rękawami przeznaczony dla dorosłych

Koc z rękawami śliwkowy
Koc z rękawami dla pary czerwony

Kocyko-szlafrok dla Pary

Kocyk z rękawami dla dwojga. To nietuzinkowy pomysł na prezent na Walentynki albo rocznicę, a także na ślub.

Kocyko-szlafrok Junior

Ciepły kocyk z rękawami dla dzieci w wieku 4-9 lat.

Koc z rękawami junior granatowy
Handlosfera.pl