Gigantyczne Kubki

Gdy zwykły kubek to za mało

Kubki o ogromnej pojemności

Gigantyczne kubki Froster są ogromne, ale wyróżniają się nie tylko gigantyczną pojemnością. Każdy z nich ma swój własny charakter i unikalne cechy, dzięki którym stanie się prezentem wyróżniającym się na tle innych.

Oprócz miłych emocji, gigantyczne kubki zapewnią odpowiednią dawkę płynów nawet na kilka godzin intensywnej pracy, treningu czy zabawy. I to bez konieczności robienia sobie dolewek!

Gigantyczny kubek geniusza
Gigantyczny Kubek Geniusza
Dla ludzi o wielkich umysłach

Gigantyczny Kubek Geniusza

Kubek z zadaniami do rozwiązania. Rozwiązania zadań znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej i w każdej chwili można je sprawdzić.

Kubek Geniusza to dobry prezent dla każdego, kto lubi wysiłek umysłowy. Będzie też miłym prezentem dla ucznia, studenta lub kogoś, kogo szanujemy za intelekt.

Gigantyczny kubek, po którym można pisać kredą

Gigantyczny Kubek Tablica

Gadżet zapewni zapas picia na długi czas, a do tego posłuży za notatnik w kryzysowej sytuacji. Kubek pokryty jest farbą tablicową, dzięki czemu możesz napisać lub narysować na nim cokolwiek podpowie Ci wyobraźnia! Można ozdobić go rysunkiem, ulubionym cytatem czy motywującym hasłem. W zestawie biała kreda do pisania.

 Gigantyczny Kubek Tablica
Gigantyczny Kubek Bateria
Z nadrukiem zmieniającym się po zalaniu wrzątkiem.

Gigantyczny Kubek Bateria

Każdy czasami potrzebuje gigantycznej dawki energii, a gigantyczny kubek z nadrukiem baterii bardzo szybko ją dostarczy. Zalej Kubek wrzątkiem, a nadrukowana na nim bateria "naładuje się" i pozostanie taka, dopóki napój wewnątrz kubka będzie gorący. Gdy napój wystygnie lub kubek stanie się pusty, bateria odzyska swój początkowy wygląd.

To świetny prezent dla studenta, kolegi z pracy, gracza, a także dla dla każdego, kto potrzebuje odrobiny energii i motywacji.

Poznaj inne gigantyczne kubki

Gigantyczny Kubek Matematyka

Gigantyczny Kubek Matematyka

Gigantyczny Kubek dla Leworęcznych

Gigantyczny Kubek dla Leworęcznych

Handlosfera.pl