Gadający Pilot

Pilot, który powie to, o czym inni tylko myślą

Przejmij kontrolę nad kobietą

Gadający Pilot – Steruj Kobietą to urządzenie, którego projekt mógł zrodzić się tylko w umyśle mężczyzny. To ulepszona wersja pilota telewizyjnego; nie służy jednak do przerzucania kanałów, a do sterowania kobietą! Przejmij kontrolę nad swoją drugą połówką i spraw, by komunikacja między Wami stała się prosta i przyjemna.

Gadający Pilot - Steruj Kobietą
Gadający Pilot - Steruj Kobietą

33 zabawne polecenia

Gadający Pilot - Steruj kobietą! wydaje 33 zabawne komendy, które uproszczą komunikację między Wami.

By korzystało się z niego jeszcze przyjemniej, przyciski pilota zostały podzielone na sześć kategorii: Bez Dyskusji, Tryb Automatyczny, Podaj Natychmiast, Sekcja Ratunkowa, Fantazje oraz Tryb Manualny.

Zabawny prezent dla mężczyzny

Gadający pilot jest świetnym prezentem dla osób z poczuciem humoru, które doceniają dobre żarty. Szczególnie polecany jest jako prezent na wieczór kawalerski.

Dobrą okazją by podarować Pilot są Walentynki lub rocznica - Twój facet na chwilę uwierzy, że to on jest tu szefem, a Ty pokażesz mu, że masz do siebie dystans. :) Gadżet sprawdzi się też jako upominek na osiemnastkę lub jako dodatek do prezentu na urodziny czy imieniny.

Gadający Pilot - Steruj Kobietą
Gadający Pilot - Steruj Kobietą

Warto wiedzieć, że…

Pilot wydaje komendy sugestywnym głosem profesjonalnego lektora, aby Twoja kobieta nie musiała czytać ci w myślach. Nie istnieje możliwość nagrania własnych komend.

Próba dostrojenia pilota do niektórych modeli kobiet może zakończyć się urazem użytkownika. Produkt przeznaczony jest dla osób obdarzonych poczuciem humoru.

Gadający Pilot także w wersji "Steruj mężczyzną"

Drogie Panie, jeśli mimo próśb i gróźb wasi partnerzy nie angażują się w zadowalającym stopniu w domowe obowiązki lub są mało romantyczni, nie martwcie się. Dla Was też jest rozwiązanie! Wasz mężczyzna potrzebuje jedynie prostego, jasnego przekazu.

Za pomocą tego niezwykłego pilota nastawicie swojego ukochanego na właściwy program!

Gadający Pilot - Steruj Mężczyzną!

Sprawdź, jak działam!

Gadający Pilot - Steruj mężczyzną
Gadający Pilot - Steruj Kobietą
Inne języki

Sprawdź, czy jest tu Twój język

Handlosfera.pl