Domino Shots Deluxe

Domino z kieliszków na podstawce z diodami LED

Zestaw uniklanych kieliszków

Domino Shots Deluxe to zestaw barowy, dzięki któremu przygotowywanie drinków staje się czystą przyjemnością i zabawą. Wlej alkohol do pierwszego kieliszka, a reszta napełni się sama! Wszystko to dzięki unikalnemu kształtowi kieliszków oraz specjalnej podstawce, na której ustawia się je w rzędzie.

Domino Shots Deluxe
Domino Shots Deluxe

Podświetlenie LED

Po co tracić czas na nalewanie wódki, jeśli można wykorzystać go na jej picie! Ten zestaw jest jak pakiet umiejętności barmańskich zamknięty w małym pudełku. :) Dzięki niemu szybko i efektownie napełnisz kieliszki. Sprawdzi się równie dobrze w domu, jak w pubie czy barze.

Gadżet ma wbudowane diody LED, dzięki którym zawartość kieliszków będzie efektownie świecić.

Kieliszki do wódki na prezent

Ten zestaw to świetny prezent dla każdej osoby lubiącej wyprawiać imprezy. Ucieszy przyjaciela, męża, brata czy najlepszego kumpla. Sprawdzi się także jako prezent na osiemnastkę albo podarunek przed wyjazdem na studia.

Domino Shots Deluxe
Domino Shots Deluxe

Polecane okazje

Ten zestaw wyjątkowych shotów o pojemności 40 ml będzie nie tylko znakomitym prezentem na 18 lub 30 urodziny, ale sprawdzi się również jako zabawny upominek na wieczór kawalerski lub panieński.

Akcesoria barowe to również doskonały pomysł na prezent na parapetówkę – istnieje duża szansa, że od razu zostaną użyte. :)

Handlosfera.pl